YLLKA KUQI PËRLOT INSTAGRAMIN/ Fjalët për nënën e ndjerë me rastin e ditëlindjes (FOTO) – AlpeGossip
YLLKA KUQI PËRLOT INSTAGRAMIN/ Fjalët për nënën e ndjerë me rastin e ditëlindjes (FOTO)

YLLKA KUQI PËRLOT INSTAGRAMIN/ Fjalët për nënën e ndjerë me rastin e ditëlindjes (FOTO)

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi është mjaft e dashur për publikun.
Duke qenë se është tejet aktive në rrjete sociale, Kuqi publikon imazhe dhe video të llojllojshme.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram Yllka bën të ditur se dje ka qenë ditëlindja e nënës së saj.

“Dje ja festova ditelindjen 😊 Aq pak kohe kemi kalu bashk e aq pak jemi njofte, sa qe as ne anderr nuk e shof ma e kujtimet gati krejt jane zbeh…Por Dashnia qe m’ka dhane qaq asht e madhe e e pashtjerrshme, aq sa Malli per te i pafund…Ajo asht G’zimi e dhimbja, frymezimi e buzeqeshja jeme cdo dite…Ajo..Dashnia ma e madhe e i Vetmi peng n’jete…jeton n’mu ❤Mami”, ka shkruar ajo.