MOHOI SHTRIMIN NË PSIKIATRI/ Mjeku e nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
MOHOI SHTRIMIN NË PSIKIATRI/ Mjeku e nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare (FOTO)

MOHOI SHTRIMIN NË PSIKIATRI/ Mjeku e nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare (FOTO)

Dy ditë më parë u përhap lajmi se reperja e njohur Baby G (Gordana Kingji), ishte gjetur në gjendje shumë të rëndë për shkak të përdorimit të madh të narkotikëve dhe ishte dërguar në Spitalin e Psikiatrisë.

Megjithëse i mohoi këto lajme nëpërmjet postimeve ku shkruante “Folin, folin, unë kesh, kesh.”, e në një tjetër tregonte gishtin e mesit bashkë me babain e saj, doktori i spitalit e ka nxjerrë zbuluar Baby G.

Në foton e siguruar nga ‘Prive’, shfaqet raporti mjekësor ku reperja përshkruhet në gjendje të rënduar për shkak të përdorimit të narkotikëve.

Në raport shkruhet se Gordana është shfaqur e frikësuar dhe ka refuzuar terapinë e mjekëve, duke mohuar të kishte marrë lëndë narkotike.