GJITHMONË PRANË FËMIJËVE/ Gent Zenelaj zbulon fundjavën pranë detit me djalin dhe vajzën (FOTO) – AlpeGossip
GJITHMONË PRANË FËMIJËVE/ Gent Zenelaj zbulon fundjavën pranë detit me djalin dhe vajzën (FOTO)

GJITHMONË PRANË FËMIJËVE/ Gent Zenelaj zbulon fundjavën pranë detit me djalin dhe vajzën (FOTO)

Gentian Zenelaj ka treguar gjithmonë me postimet e ndryshme se sa i lidhur është me fëmijët e tij, djalin dhe vajzën. Së fundmi aktori ka ndarë disa momente nga fundjava e kaluar me ta pranë detit, ku shfaqen të tre mjaft të qeshur.

Genti i ka shoqëruar këto foto me disa emoji zemrash, duke treguar se koha e kaluar pranë fëmijëve është gjithmonë më e bukura.
Zenelaj ka treguar gjithashtu se gëzon një raport shumë të ngushtë me vajzën e tij, e cila jo vetëm duket një kopje e aktorit, por duket se i dhuron atij dhe momentet më të lumtura midis shumë të qeshurave.

View this post on Instagram

😍😍😍😍😍😍

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on