MË NË FORMË SE KURRË/ Rovena Dilo publikon fotot me bikini dhe ju nuk duhet ta humbisni (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FORMË SE KURRË/ Rovena Dilo publikon fotot me bikini dhe ju nuk duhet ta humbisni (FOTO)

MË NË FORMË SE KURRË/ Rovena Dilo publikon fotot me bikini dhe ju nuk duhet ta humbisni (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, këngët e të cilës janë hite, Rovena Dilo po shijon këtë verë pushimet në Greqi, nga ku nuk ka ngurruar të postojë foto me rrobabanjo.

Rovena shfaqet në super formë në të gjitha fotot që ka postuar në Instagram të cilat i ka shoqëruar edhe me përshkrime.

“Buzëqeshni sikur vera nuk do mbarojë kurrë”, shkruan Rovena në njërën prej fotove.

“Kam vënë re se sado që e njeh një vend asnjeherë nuk thua dot me siguri që di çdo “skutë” të tij”, shkruan ajo në një tjetër foto.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat sidomos në fotot ku shfaqet me rrobabanjo.

Rovena ka njoftuar se së shpejti do të sjellë edhe projektin e saj të ri muzikor.