NUK KENI PËR TA NJOHUR/ Shihni si dukej Ermal Fejzullahu 11 vite më parë - AlpeGossip
NUK KENI PËR TA NJOHUR/  Shihni si dukej Ermal Fejzullahu 11 vite më parë

NUK KENI PËR TA NJOHUR/ Shihni si dukej Ermal Fejzullahu 11 vite më parë

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, i cili që në daljen e tij të parë ka fituar zemrat e publikut me zërin dhe këngët e tij që kthehen menjëherë në hite.
Siç dihet ai vitet e fundit ka pësuar një ndryshim të madh në pamje dhe të paktë janë ata që e mbajnë mend se si është dukur në fillim të karrierës së tij Ermali.

Së fundmi, Ermali është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto e cila është shkrepur në vitin 2008. Në të ai shihet teksa pozon së bashku me bashkëshorten dhe siç vihet që të dy duken shumë më ndryshe se si janë tani. Ermali shfaqet më i dobët, ndërsa Ariana shihet me flokë të drejta dhe brune.