“TË SHTON JETËN”/ Alban Skënderaj na mahniti me foton e adhurueshme me të bijën – AlpeGossip
“TË SHTON JETËN”/ Alban Skënderaj na mahniti me foton e adhurueshme me të bijën

“TË SHTON JETËN”/ Alban Skënderaj na mahniti me foton e adhurueshme me të bijën

Alban Skënderaj dhe Ameli sapo na zbukuruan pasditen me foton e bukur babë e bijë. Këngëtari publikoi një nga momentet më të mrekullushme me të voglën e tij, ku ajo e puth në faqe.

“Kur e merr babi nga kopështi shpërblimi është një puthje që të shton jetën” – shkruan Albani krahas fotos së adhurueshme.

Kësaj ëmbëlsie nuk ka mundur t’i rezistojë as Miriami e cila ka lënë komentin e saj mbi foton e publikuar. “Kuptimi i jetës time” – ka shkruar këngëtarja duke i’u drejtuar bashkëshortit dhe të bijës.

Albani dhe Miriami i kanë kushtuar gjithashtu të bijës një këngë plot ndjenja “Dhurata” duke i’u referuar si dhurata më e bukur që kanë marrë nga jeta. Gjithashtu çifti i famshëm shqiptar kanë zbuluar se po përgatisin një këngë të re sëbashku.