Adelina Ismaili e nis ditën me portretin më të bukur familjar (FOTO) – AlpeGossip
Adelina Ismaili e nis ditën me portretin më të bukur familjar (FOTO)

Adelina Ismaili e nis ditën me portretin më të bukur familjar (FOTO)

Këngëtarja Adelina Ismaili ndryshe njihet edhe si diva e estradës shqiptare.

Për shumë vite i ka argëtuar publikun me projektet e saj të veçanta muzikore, shkruan lajmi.net.

Pas një pauze nga lindja e djalit, këngëtarja është rikthyer përsëri në ekran, por jo si këngëtare.

Adelina ka filluar një aventurë të re, ajo ka provuar veten në rolin e aktores duke u bërë pjesë e serialit vendor “O sa mirë”.

Këtë vikend ajo po e kalon me më të dashurit e saj, Valin dhe vogëlushin Uliksin, e me një fotografi të ëmbël familjare ajo uroi të gjithë për një ditë të mbarë.

“Çfarë dite e mrekullueshme për të qenë gjallë👪”, ka shkruar ajo.

What a great day to be alive 👪

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on