NJË SUPER YLL/ Këngëtari i njohur Labinot Tahiri prezanton bashkëshorten (FOTO) - AlpeGossip
NJË SUPER YLL/ Këngëtari i njohur Labinot Tahiri prezanton bashkëshorten (FOTO)

NJË SUPER YLL/ Këngëtari i njohur Labinot Tahiri prezanton bashkëshorten (FOTO)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe këngëtari i njohur Labinot Tahiri është ndër më të komentuarit në media, por përgjithësisht për anën profesionale pasi atë private ka preferuar ta mbajë larg syrit të publikut.

Labinoti poston shumë rrallë foto me bashkëshorten, por së fundmi duket se e ka thyer këtë rregull.

Ai ka postuar një foto ku shfaqet me Hanën e cila duket një femër shumë simpatike dhe me sharm.

Labinoti e ka shoqëruar foton me emoji me trëndafila dhe kjo është foto e parë në Instagram e çiftit.

Labinoti dhe Hana janë prindër të tre fëmijëve.