ARJOLA PUBLIKON FOTOT PROVOKUESE/ Ndjekësit i “kundërvihen”: Nuk dukeshe kështu në “BBV” – AlpeGossip
ARJOLA PUBLIKON FOTOT PROVOKUESE/ Ndjekësit i “kundërvihen”: Nuk dukeshe kështu në “BBV”

ARJOLA PUBLIKON FOTOT PROVOKUESE/ Ndjekësit i “kundërvihen”: Nuk dukeshe kështu në “BBV”

Aktorja e humorit, Arjola Demiri vazhdon të jetë ende shumë e komentuar edhe pas mbarimit të “Big Brother VIP Albania”.

Së fundmi, aktorja ka publikuar disa fotografi në “Instagram” ku shfaqet shumë joshëse. Mirëpo, ndërsa ndjekësit e kanë komplimentuar për pamjen, shumë të tjerë i kanë vënë në dukje përdorimin e ‘photoshop’-it dhe aplikacioneve të tjera, që modifikojnë fotot

Disa nga komentet e ndjekësve:

“Sa shumë filtra përdorni”

“Botoks i gjallë dhe photoshop”

“Nëse s’do të njihja, kisha besuar se je e bukur, por të njohim”

“Në Big Brother nuk dukeshe kështu”

FOTOT