Shpërthen Fjorentina: ‘Nuk ja shohim dot surratin njëri-tjetrit dhe boll më çatë t*apin’ (FOTO) – AlpeGossip
Shpërthen Fjorentina: ‘Nuk ja shohim dot surratin njëri-tjetrit dhe boll më çatë t*apin’ (FOTO)

Shpërthen Fjorentina: ‘Nuk ja shohim dot surratin njëri-tjetrit dhe boll më çatë t*apin’ (FOTO)

Kanë kaluar plot muaj nga koha e përfundimit të lidhjes së tyre dashurore, por fansat vazhdojnë të insistojnë se ka mbetur ende ndjenja nga ana e Fjorentinës për Olsin.
Me sa duket komentet e vazhdueshme që e lidhin jetën e saj me Olsin janë kthyer në bezdi. Ish banorja e BB9 ka reaguar ashpër në postimin e saj.

“Na kani çarë t*apin duke shkruajtur për Olsin. Kush është ky djalë ëëë? Dhe përsa i përket statuseve që zotëria bën s’jam në dijeni se as nuk e ndjekim njëri tjetrin dhe i kemi bërë block njëri tjetrit për të mos ja parë më surratin njëri tjetrit, jo më të kundërpërgjigjem unë çfarë shkruan ai. Kështu që mos më çani më t*apin me këto budalliqe që më shkruani…”- ka shkruar Fjorentina në postimin e saj në Insta Story. Dhe siç duket historia e dy banorëve vështirë të fshihet nga memorja e fansave.