LUANA E LARGOI NGA PUNA/ Ja si qendron e vërteta e Fifit dhe moderatores – AlpeGossip
LUANA E LARGOI NGA PUNA/ Ja si qendron e vërteta e Fifit dhe moderatores

LUANA E LARGOI NGA PUNA/ Ja si qendron e vërteta e Fifit dhe moderatores

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Fifi lajmëroi se nuk do të jetë pjesë e emisionit ‘Shiko kush luan’. Ndërmjet një postimi në Instagram, ajo bëri të ditur lajmin duke fajësuar moderatoren e emisionit, Luana Vjollcën, për mospjesëmarrjen e saj.

Mirëpo së fundmi, burime nga ‘IconStyle’ i kanë hedhur poshtë këto fjalë. Burimet kanë zbuluar së këngëtarja do të jetë pjesë e stafit si këngëtare, vetëm se është bërë një ndryshim.

Fifi do të jetë e ftuar në natën e parë për shkak se ka një problem personal. Kujtojmë që ‘Shiko kush luan’ rikthehet këtë të shtunë në Top Channel dhe pritet të fillojë me shumë surpriza.