“Boll pamë b*** të mëdha dhe k*** të vogël”: Sherri mes fqinjve po thyen rrjetin – AlpeGossip
“Boll pamë b*** të mëdha dhe k*** të vogël”: Sherri mes fqinjve po thyen rrjetin

“Boll pamë b*** të mëdha dhe k*** të vogël”: Sherri mes fqinjve po thyen rrjetin

Një letërkëmbim publik mes disa banorëve dhe një çifti të ri është kthyer krejt papritur në një hit në rrjetet sociale.

Karin Stone, 33 vjeç dhe i shoqi i saj, Jay, 34 vjeç, mbetën të befasuar kur morën një letër përmes derës së tyre të premten.

Fqinjët u kërkonin të mbyllnin perdet, pasi ishin lodhur duke i parë nudo.

“Ju lutemi, kur të zhvisheni dhe visheni, mbyllini perdet. Na ka ardhur në majë të hundës duke parë b… dhe c… të mëdha dhe një k… të vogël. Do ju raportjmë për shfaqje të turpshme, fqinjët,” thuhet në letër.

Karin dhe Jay, që punojnë si DJ, u përgjigjën me një letër në dritaren e shtëpisë së tyre.

“Mjaft na përgjuat përmes dritareve ju perversë,” thuhet në postim.