Dj Blunt kapet përsëri me Gjikon! Këtë herë ja bën Diss-in me…(VIDEO) – AlpeGossip
Dj Blunt kapet përsëri me Gjikon! Këtë herë ja bën Diss-in me…(VIDEO)

Dj Blunt kapet përsëri me Gjikon! Këtë herë ja bën Diss-in me…(VIDEO)

Patën një konflikt publik dhe gjithçka nisi me një video të Dj Blunt të postuar në Insta ku fyente reperin Gjiko.

Më pas ishte ky i fundit i cili postoi një video nga momentet teksa i shkoi në shpi dhe sikur mos të mbaronte me kaq Dj Blunt në një deklaratë publike u shpreh se Gjiko kishte ngatërruar adresë dhe nuk i kishte shkuar atij në shtëpi.

Mesa duket Dj Bluntit nuk i del e keqja dhe ai ka vendosur ti bëjë Diss përsëri reperit Gjiko me një video të postuar në Instastory. Blunt ka marrë videot që Gjiko ka postuar më parë në Instagramin e tij dhe i ka vendosur një audio me duke u shprehur me fjalë ofenduese kundrejt këtij të fundit.

“Shaolin shurrën po ma pin, Gjiko nuk po don po Blunti po ja shtrinë”, shprehet ai në video teksa si maskë ka vendosur fytyrën e Gjikos.

Le të presim Gjikon tani. A do të reagojë reperi pas këtij dissi…?