VIDEO: Burri kap mat gruan, po puthej me një të panjohur – AlpeGossip
VIDEO: Burri kap mat gruan, po puthej me një të panjohur

VIDEO: Burri kap mat gruan, po puthej me një të panjohur

Ky është momenti i sikletshëm kur burri e kap mat gruan e tij duke u puthur me një djalë të ri.

I riu me ngjyrë po trasmetonte një video “live” në rrjetet sociale teksa i kërkoi gruas nëse mund ta puthte në buzë dhe ajo pa hezituar pranoi.

Por më pas ndodh e papritura, aty vjen burri i saj dhe i ndërpret atyre romancën.

Gjithçka është transmetuar live.

Kur burri i saj u shfaq i riu u përpoq të kalojë situatën sikur nuk ndodhi asgjë.

Pamjet janë filmuar jashtë një klubi në SHBA