PËRPARA SANREMO-s/ Alketa Vejsiu tregon dhomën e saj ngjitur me të Georginës (FOTO) – AlpeGossip
PËRPARA SANREMO-s/ Alketa Vejsiu tregon dhomën e saj ngjitur me të Georginës (FOTO)

PËRPARA SANREMO-s/ Alketa Vejsiu tregon dhomën e saj ngjitur me të Georginës (FOTO)

Alketa Vejsiu do të prezantojë mbremjen  e sotme në festivalin italian “Sanremo”, në natën e tretë dhe krahë partneres së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodrigues. Nëpërmjet profilit të saj në Instagram Alketa ndan momentet e përgatitjes përpara natës që siç tha dhe ajo vetë “Një ëndërr për të cilën kam punuar që fëmijë”.

Në Instastory prezatuesja ka postuar një video ku tregon dhomën e saj dhe të Georginës, si dhe shumë detaje të tjera nga përgatitjet dhe momentet emocionuese për të, të cilat po i kalon në shoqërinë e Orinda Hutës dhe Dreni Zeqos.

Të gjithë po presim më shumë, duam të shohim veshjen, flokët, të dëgjojmë këngën e çdo surprizë tjetër që do na dhurojë Alketa Vejsiu. ALPEgossip.al