ÇFARË PËRGJIGJE I KTHEU? Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Majku më ka ngacmuar, por… – AlpeGossip
ÇFARË PËRGJIGJE I KTHEU? Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Majku më ka ngacmuar, por…

ÇFARË PËRGJIGJE I KTHEU? Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Majku më ka ngacmuar, por…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi e ftuar në emisionin “Glamour Zone” ka folur për ngacmimet që ka marrë nga djemtë e famshëm dhe madje përmendi edhe emër.

Ana tregoi se një nga të famshmit që e ka ngacmuar ka qenë Majk, por tani janë miq shumë të mirë.

Moderatorja Ester Bylyku: E ke thënë edhe në intervista që të kanë ngacmuar goxha meshkuj të famshëm, na trego një emër ekskluzivisht këtu për “Glamour Zone” .

Ana Kabashi: Është Majku, janë dhe shumë të estradës që i njohim të gjithë.

Ester Bylyku: Të ngacmoi Majku dhe pastaj çfarë përgjigje i ktheve?

Ana Kabashi: Me Majkun tani jemi miq. Nuk kemi pasur dhe as nuk kemi ndonjë rivalitet, por njerëzit mund të të ngacmojnë. Emri i Majkut më erdhi tani në mendje por është shumë normale sepse çdo femër ngacmohet.