Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) – AlpeGossip
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO)

Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO)

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si Supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Sigurisht Dasara është nga ata tipa që nuk ja kursen vetes eksperimentet në pamje, këshqtu që kohë më parë një pjesë të kokës e bëri në stilin rasta, të cilat nuk hiqen ndryshe vecse duke i prerë.

Dhe ajo këtë bëri, i preu. Por mesa duket tani i janë rritur.

Vetë Dasara ka postuar një video teksa i lëkund era flokët e gjatë.

#wind #hair #longhair

A post shared by Dasara 😎 (@dasara.ma) on