Aktori i “Portokallisë” baba për herë të dytë: Zot faleminderit që na përkëdhele sërish! (FOTO) – AlpeGossip
Aktori i “Portokallisë” baba për herë të dytë: Zot faleminderit që na përkëdhele sërish! (FOTO)

Aktori i “Portokallisë” baba për herë të dytë: Zot faleminderit që na përkëdhele sërish! (FOTO)

Aktori i njohur i Portokallisë Marin Orhanasi është bërë baba për herë të dytë.
Vetëm pak minuta më parë aktori i njohur ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet së bashku me djalin, bashkëshorten dhe vogëlushin e porsalindur.

“Ueis Orhanasi mirëserdhe bir! Faleminderit Zot që e përkëdhele sërish familjen tonë.
-përfundon aktori pas publikimit të fotos së ëmbël familjare.