TOPLESS NË DRITARE/ Këngëtarja shqiptare përshëndet fansat me FOTON “HOT” – AlpeGossip
TOPLESS NË DRITARE/ Këngëtarja shqiptare përshëndet fansat me FOTON “HOT”

TOPLESS NË DRITARE/ Këngëtarja shqiptare përshëndet fansat me FOTON “HOT”

Këngëtarja shqiptare Gordana Kingji e njohur publikisht me emrin Baby G, ka spikatur jo vetëm me talentin e saj muzikor, por edhe me stilin e saj unik trendy.

Baby G njihet për stilin e guximshëm dhe postimet provokuese, siç është dhe ky i ditës së sotme!

Nuk kanë munguar edhe komentet e shumta, ku disa prej ndjekësve e kanë komplimentuar bukuroshen e disa të tjerë i kanë shkruar që të mbulohet pasi jemi në stinën e dimrit dhe është ftohtë!

Megjithatë fotoja në përgjithësi është pëlqyer shumë pasi like-t kanë vërshuar me shpejtësi!

View this post on Instagram

🦋 #400k 🥰💝 love you all 🔑

A post shared by BabyG (@babygee) on