PAS HATËRMBETJES ME DONALDIN/ Beatrix “çan ferrën”, publikohet FOTO nga jahti luksoz në Dubai – AlpeGossip
PAS HATËRMBETJES ME DONALDIN/ Beatrix “çan ferrën”, publikohet FOTO nga jahti luksoz në Dubai

PAS HATËRMBETJES ME DONALDIN/ Beatrix “çan ferrën”, publikohet FOTO nga jahti luksoz në Dubai

Në një kohë kur emri i saj është kryefjalë e të gjitha mediave, Beatrix Ramosaj ka zgjedhur që të pushojë disa ditë me kushërirat e saj.

Ajo ka zgjedhur që të fluturojë drejt Dubait, duke lënë pas krahëve kështu të gjitha emocionet e përjetuara në ditët e izolimit.

Vetë Beatrix nuk ka bërë asnjë postim në rrjetet sociale, por në një foto që ka postuar kushërira e saj, Anxhelina, shihet qartë dhe krahu i këngëtares.

Në krah, Beatrix ka një tatuazh lehtësisht të dallueshëm nga fansat.

Këngëtarja refuzoi që të ishte pjesë e shtëpisë së Big Brother, në darkën që ishte përgatitur mes saj dhe Donaldit, ndërkohë që ky i fundit u ndje keq.

Beatrix pretendonte se ishte mërzitur shumë nga shakatë e bëra prej Salsanos dhe Ermalit.