Gruaja e Lorikut bëhet si indiane dhe ua merr në kthesë të gjitha aktoreve që kemi parë nëpër telenovela (FOTO) – AlpeGossip
Gruaja e Lorikut bëhet si indiane dhe ua merr në kthesë të gjitha aktoreve që kemi parë nëpër telenovela (FOTO)

Gruaja e Lorikut bëhet si indiane dhe ua merr në kthesë të gjitha aktoreve që kemi parë nëpër telenovela (FOTO)

Sy të mëdhenj e me ngjyrë, buzë të plota, flokë të artë, ç`të kërkonte më shumë se ç`gjeti në Monica-n italiane Lorik Cana? Jo më kot e mundi parimin e tij për t`u martuar vetëm me shqiptare, se Monica i ka të gjitha dhe do ishte po kaq simpatike edhe në versionin indian.

Falë tematikës së festës së “Global Travel” ku kodi i veshjes dhe arredimi ishin në stil indian, pamë një tjetër Monica. E mbuluar me shami të zezë në kokë dhe sërish tërheqëse. Pse vetëm veten? Ajo ishte kujdesur që edhe Loriku të respektonte tematikën, kështu që edhe ai u përshtat. E tha vetë në një intervistë tek “Rudina”. Në festë kishte shumë të ftuar dhe fotot kanë dy ditë që qarkullojnë në rrjet, ama
Monica mbetet mbretëresha e mbrëmjes.