”NUK E ASPIROJ ALTARIN”/ Redona Koçi flet për të dashurin: Më ka premtuar botën – AlpeGossip
”NUK E ASPIROJ ALTARIN”/ Redona Koçi flet për të dashurin: Më ka premtuar botën

”NUK E ASPIROJ ALTARIN”/ Redona Koçi flet për të dashurin: Më ka premtuar botën

Bukuroshja brune që tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot provokuese ku tregon format perfekte, Redona Koçi pak kohë më parë pranoi se është në një lidhje dhe shumë e lumtur.

Sot në një intervistë për “Panorama plus”, Redona tregoi se partneri i ka premtuar botën, por ku vjen puna tek martesa ajo nuk e aspiron diçka të tillë.

“Po, është dikush që botën ma ka premtuar, ndërsa altarin nuk ia premtova (qesh). Për mua, lumturi nuk do të thotë altar. Nuk e kam si aspiracion diçka të tillë, synimet e mia në jetë janë të tjera”, është shprehur modelja.