A DO JETË BORA ZEMANI E FTUAR NË EMISION? Ja si përgjigjet Romeo Vishaj – AlpeGossip
A DO JETË BORA ZEMANI E FTUAR NË EMISION? Ja si përgjigjet Romeo Vishaj

A DO JETË BORA ZEMANI E FTUAR NË EMISION? Ja si përgjigjet Romeo Vishaj

Donald Vishaj dhe vëllai i tij, Romeo do të jenë pjesë e Top Channel me emisionin e tyre “Më li të flas”.

Për këtë Romeo ka folur në “Goca dhe Gra” ndërsa zbuloi detaje rreth premierës. Ai tha se të ftuarit e parë do të jenë ‘bombë’ ndërsa theksoi se nuk duhet humbur.

Megjithatë, drejtueset e emisionit nuk mund të mos e ngacmonin për Bora Zemanin, teksa e pyetën nëse ajo do të ishte e ftuar.

Ai nuk dha një përgjigje të saktë teksa u përgjigj duke thënë: “Mos më bëj të flas”