Ul xhinset dhe pozon para kamerës/ Vajza e Sabianit nuk ka të NDALUR, i vë flakën Instagramit (FOTO) – AlpeGossip
Ul xhinset dhe pozon para kamerës/ Vajza e Sabianit nuk ka të NDALUR, i vë flakën Instagramit (FOTO)

Ul xhinset dhe pozon para kamerës/ Vajza e Sabianit nuk ka të NDALUR, i vë flakën Instagramit (FOTO)

Vajza e Sabianit është kthyer në një ndër vajzat më aktive në rrjetet sociale dhe si rrjedhojë, ndër më të komentuarat.
Ajo quhet Kejsi dhe herë pas here poston foto provokuese dhe siç duket këtë herë e ka djegur fare Instagramin.

Kjo, pasi në fotot e postuara, të realizuara me kamera profesionale, ajo shfaqet vetëm me një body të zi dhe një palë xhinse të cilat i ka zbërthyer dhe ulur.

Ashtu siç pritej, fotot morën vëmendjen maksimale dhe kanë marrë shumë komente.