Vajza e Albërie Hadergjonaj bëhet nuse, por nuk pranon të firmosë kontratën paramartesore: Pi*dhu me gjithë… (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Albërie Hadergjonaj bëhet nuse, por nuk pranon të firmosë kontratën paramartesore: Pi*dhu me gjithë… (FOTO)

Vajza e Albërie Hadergjonaj bëhet nuse, por nuk pranon të firmosë kontratën paramartesore: Pi*dhu me gjithë… (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft e komentuar në rrjetet sociale për ekstravagancën dhe stilin e saj. Pavarësisht se larg muzikës dhe Shqipërisë ajo ka qënë gjithmonë në vëmendjen e mediave rozë.

Bukuroshja vetëm pak orë më parë është bërë sërish temë diskutimi pasi u shfaq me fustan nusërie në disa pamje të postuara në Instagram.

 

Mesa duket Anxhelina po përgatitet për një set fotografik me fustan nusërie.

Por ajo që ra në sy ishin format e saj trupore përfekte dhe sigurisht përshkrimi që i bën fotos së postuar ku shkruan:”P*irdhu marrëveshje paramartesore”.