Beatrix Ramosaj "ngre temperaturat"/ Kësaj here më pranverore se kurrë (FOTO) - AlpeGossip
Beatrix Ramosaj “ngre temperaturat”/ Kësaj here më pranverore se kurrë (FOTO)

Beatrix Ramosaj “ngre temperaturat”/ Kësaj here më pranverore se kurrë (FOTO)

Ndonëse jo shumë aktive me projekte e koncerte, Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret më aktive në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja duket që po kalon ditë të mirë dhe mjaftë relaksuese, të paktën duket nga fotografitë e postuara nga ajo.
Ajo është duke qëndruar në bjeshkë, teksa shfaqet me pizhame verore. Me të vërtetë duket tejet atraktive.