"Po ha ci*a"/ Real 1 filmohet në momente të nxehta me një femër (FOTO) - AlpeGossip
“Po ha ci*a”/ Real 1 filmohet në momente të nxehta me një femër (FOTO)

“Po ha ci*a”/ Real 1 filmohet në momente të nxehta me një femër (FOTO)

Blunt dhe Real 1 nuk ndalen me publikimet e këngëve më të reja ku vetëm pak kohë pas klipit “Qika jeme”, ata po xhirojnë të radhës me titull “1 problem”.

 

Pamjet në klipin e ri duket se do jenë edhe më të nxehta se ato në “Qika jeme”.

Kjo shihet nga videot e postuara në profilin e tyre në Instagram ku Blunt filmon dy femra të veshura shumë seksi.

Ndërsa në një video tjetër shfaqet Real 1 teksa qëndron përballë një vajze me këmbët hapur.

Më pas ato kërcejnë në mënyrë provokuese në ambientet e një shtëpie luksoze ku po xhirohet klipi.

“Ça po bon aty o bir?”, e pyeti Blunti. “Po ha cica, vjen së shpejti”, ja kthen Real teksa të gjithë qeshin.