Ndryshe nga çdo herë, Alketa Vejsiu pozon nga shtrati dhe ka një urim për të gjithë ju… (FOTO) – AlpeGossip
Ndryshe nga çdo herë, Alketa Vejsiu pozon nga shtrati dhe ka një urim për të gjithë ju… (FOTO)

Ndryshe nga çdo herë, Alketa Vejsiu pozon nga shtrati dhe ka një urim për të gjithë ju… (FOTO)

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Kohët e fundit Alketa është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, duke zgjedhur kështu një mënyrë për të qenë më pranë fansave të shumtë që e ndjekin.

Pak minuta më parë, ndryshe nga çdo herë tjetër, ajo ka uruar për një javë të mbarë, ndërsa ka pozuar nga shtrati, por sigurisht duke u kujdesur që të mos ekspozojë asgjë veç fytyrës.