PA GRIM DHE E VESHUR ME TUTA/ Ja si duket Selena Gomez në një ditë të zakonshme - AlpeGossip
PA GRIM DHE E VESHUR ME TUTA/ Ja si duket Selena Gomez në një ditë të zakonshme

PA GRIM DHE E VESHUR ME TUTA/ Ja si duket Selena Gomez në një ditë të zakonshme

Gjatë tetorit ajo u fokusua për të rikuperuar shëndetin e saj mendor, pasi u shtrua në një qendër rehabilitimi.

Dhe prej asaj kohe, Selena Gomez vendosi që të qëndronte larg vëmendjes së publikut. Të mërkurën ylli i pop-it u shfaq bashkë me një mikeshë duke marrë ushqim nga një restorant.

Këngëtarja ishte veshur me një stil komod, me tuta dhe bluzë të zezë.

26-vjeçaja u shfaq pa pikë makijazhi, vetëm me shkëlqyesin e lehtë të buzëve dhe ruzhin rozë pastel.