DEBAT LIVE NË “BIG BROTHER”/ ”Kërkon vëmendje”. Arditi debaton me banorët – AlpeGossip
DEBAT LIVE NË “BIG BROTHER”/ ”Kërkon vëmendje”. Arditi debaton me banorët

DEBAT LIVE NË “BIG BROTHER”/ ”Kërkon vëmendje”. Arditi debaton me banorët

Spektakli i kësaj të marte mbrëma ka nisur me përlasje mes Arditit dhe shumicës së banorëve të tjerë të ‘’Big Brother Vip’’.

Mjaftoi një klip i transmetuar nga ‘’Vëllai i Madh” dhe diskutimi u ‘’ndez’’ mes konkurentëve.

Arditi u shpreh se e ka ndjerë çdo moment faktin se banorët e tjerë komentojnë për të dhe gjithçka që ai bën në shtëpi.

Ndërkohë me këtë koment nuk janë dakort konkurentët e tjerë të cilët e akuzuan Arditin se po kërkon vëmendje dhe se ndërhynë