Ilda Bejleri flet për herë të parë për lidhjen me Klevis Balliun: Ai ka shumë vlera – AlpeGossip
Ilda Bejleri flet për herë të parë për lidhjen me Klevis Balliun: Ai ka shumë vlera

Ilda Bejleri flet për herë të parë për lidhjen me Klevis Balliun: Ai ka shumë vlera

Prej disa muajsh Ilda Bejleri po përflitet për një lidhje dashurie me deputetin Klevis Balliu me të cilin u kap mat teksa largoheshin së bashku nga një lokal.

E ftuar sot tek “Rudina”, Ildës iu shfaqën sërish këto foto në ekran të cilat kur i pa, moderatorja qeshi dhe tha: “Nuk është momenti për të folur për jetën time private”. Por Rudina insistoi që Ilda të zbulonte më shumë duke u shprehur se të gjithë thonë se ata janë të lidhur.

“Klevisin e njoh, e kam mik, është një person me shumë vlera, një shok shumë i mirë”, u shpreh Ilda duke folur kështu për herë të parë për Klevisin edhe pse duke përdorur termin “shok”.

 

“Nuk është momenti për të folur për ne të dy sepse jam vënë gjithmonë në qendër të vëmendjes për të tilla gjëra”, përfundoi moderatorja.