NUDO në vaskë, komentuesit nxjerin BLLOF Klaudia Pepën: Mashtruse... (FOTO) - AlpeGossip
NUDO në vaskë, komentuesit nxjerin BLLOF Klaudia Pepën: Mashtruse… (FOTO)

NUDO në vaskë, komentuesit nxjerin BLLOF Klaudia Pepën: Mashtruse… (FOTO)

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka çmendur rrjetin social “Instagram” sërish ditën e sotme duke postuar një tjetër foto bombë.

Në foton në fjalë, Pepa shihet tërësisht e zhveshur, e ulur në një vaskë të zbrazët, duke mbajtur një shishe shampanjë në duar.

“E vetme #shënvalentin”, ka shkruar balerina e famshme, duke zbuluar kështu se festën e të dashuruarve e ka kaluar vetëm.

Megjithatë, komentuesit kanë vënë re një tjetër detaj të dyshimtë. “Po foton kush ta bëri?”, kanë komentuar disa prej tyre, duke nxjerrë në pah se në fakt Klaudia nuk paska qenë dhe aq vetëm.