Xhensila Myrtezaj publikon “arratisjen e ëmbël”, mëngjesin e nis kështu! (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila Myrtezaj publikon “arratisjen e ëmbël”, mëngjesin e nis kështu! (FOTO)

Xhensila Myrtezaj publikon “arratisjen e ëmbël”, mëngjesin e nis kështu! (FOTO)

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike nëse është shtatzënë apo jo.
Vetë ajo vijon ta mohojë këtë lajm, ndërkohë që media të ndryshme publikojnë se në fakt ajo është në pritje të ëmbël.

Ndërkohë mëngjesin e sotëm e shohim tejet të relaksuar duke shijuar një mëngjes mjaft të paqtë në Santorini, ku moti është shumë me ndryshe se në Tiranë.

Mjaft në formë dhe e buzëqeshur Xhensila po e shijon pafund këtë “arratisje” të saj./