Ish-banorja e Big Brother “ndez” Punta Canën, “më e nxehtë” se dielli! (FOTO) - AlpeGossip
Ish-banorja e Big Brother “ndez” Punta Canën, “më e nxehtë” se dielli! (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother “ndez” Punta Canën, “më e nxehtë” se dielli! (FOTO)

Është një nga modelet shqiptare dhe ish-banoren e Big Brother që bën të flasë shumë për të.
Këtë herë bukuroshja Françeska Jaçe ka publikuar disa video mjaft provokuese nga Punta Cana.

Përmes rroba banjove të kuqe, Françeska dukej më seksi dhe provokuese se asnjëherë, ndërkohë që është duke shijuar pafund diellin dhe detin e vendit ekzotik./