Pas fotografive nudo nga pushimet, Rita Ora tani ekspozon vetëm gjoksin (FOTO) – AlpeGossip
Pas fotografive nudo nga pushimet, Rita Ora tani ekspozon vetëm gjoksin (FOTO)

Pas fotografive nudo nga pushimet, Rita Ora tani ekspozon vetëm gjoksin (FOTO)

Rita Ora pas lansimit të projektit të saj të fundit muzikor “For You” dhe pjesëmarrjes në premierën e filmit “Fifty Shades Freed” në Paris ka vendosur të bëj disa ditë pushime.

Madje këngëtarja e famshme ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi ku shfaqet tërësisht e zhveshur, imazhe mjaftë të komentuara, por ajo nuk mjaftohet me kaq.

Rita ka postuar edhe një instastory ku shfaq vetëm gjoksin, teksa veshur ka bikine të gjelbërta.
Ndryshe ajo pritet ta mbaj një koncert në Prishtinë më rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.