TË MBULUAR NGA DËBORA/ Klea dhe Elgiti nisin festat e fundvitit – AlpeGossip
TË MBULUAR NGA DËBORA/ Klea dhe Elgiti nisin festat e fundvitit

TË MBULUAR NGA DËBORA/ Klea dhe Elgiti nisin festat e fundvitit

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Eglit Doda janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Që nga momenti kur ata bënë publike lidhjen e tyre, nuk kanë hezituar t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit dhe në rrjete sociale.

Përmes disa postimeve të bëra së fundmi, dyshja kanë treguar se festat e fundvitit kanë nisur për to dhe këto ditë të ftohta po i kalojnë pranë njëri-tjetrit. Çifti ka realizuar një set shumë të bukur fotografik në dëborë dhe fotot i ka publikuar Klea në profilin e saj të Instagramit.

“Po fillon të duket shumë si Krishtlindje. Koha e preferuar e vitit!”, ka shkruar moderatorja krahas fotove me partnerin. Elgiti nga ana tjetër ka komentuar një zemër për të dashurën e tij.