Emina Cunmulaj sapo na mahniti të gjithëve, zbulon koleksionin e mrekulleshëm të këpucëve – AlpeGossip
Emina Cunmulaj sapo na mahniti të gjithëve, zbulon koleksionin e mrekulleshëm të këpucëve

Emina Cunmulaj sapo na mahniti të gjithëve, zbulon koleksionin e mrekulleshëm të këpucëve

Supermodelja Emina Cunmulaj ndan gjithmonë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ momente nga përditshmëria. Ajo është në pritje të fëmijës së dytë, por vazhdon të jetë po aq e bukur dhe me klas. Emina padyshim njihet për stilin e veçantë në zgjedhjen e veshjeve dhe dashurinë për modën. Ditën e sotme ajo ka treguar një pjesë të koleksionit të saj të këpucëve. Taka me ngjyra, klasiket të kombinueshme me çdo gjë ose vetëm me diçka, gjithcka keni dëshiruar është aty.

Emina zbulon edhe një detaj tjetër, mesa duket ajo nuk i reziston blerjes së këpucëve dimërore në verë. Këtë e ka zbuluar duke ndarë një video me një palë çizme të zeza. Gjithashtu në garderobën e saj tashmë janë shtuar edhe 1 palë sandale dhe një palë shapka verore që çdonjëra nga ne do të donte t’i kishte.