PAS SUKSESIT TË ARDIT GJEBREAS “FSHIHET” BASHKËSHORTJA/ Moderatori i bën dedikimin emocionues: Fati im…(FOTO) – AlpeGossip
PAS SUKSESIT TË ARDIT GJEBREAS “FSHIHET” BASHKËSHORTJA/ Moderatori i bën dedikimin emocionues: Fati im…(FOTO)

PAS SUKSESIT TË ARDIT GJEBREAS “FSHIHET” BASHKËSHORTJA/ Moderatori i bën dedikimin emocionues: Fati im…(FOTO)

Anila Gjebrea feston sot ditëlindjen dhe urimin e parë ja ka dedikuar bashkëshorti i saj, Arditi. Në foton ku shfaqen dy femrat më të rëndësishme në jetën e tij teksa presin tortën simbolikë të ditëlindjes, moderatori ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen fati im”. Me këto fjalë Ardit Gjebrea pranon se pas suksesit të tij fshihet bashkëshortja, e cila është gjithmonë mbështetja kryesore për të. Kujtojmë se prej vitesh Anila punon pas kamerave, krah bashkëshortit të saj në programin e së dielës në ‘Klan’.

Vetëm pak ditë më parë festoi ditëlindjen edhe Ana, vajza e vogël e Ardit Gjebreas, e cila bëri bashkë të gjithë miqtë dhe të afërmit e familjes në një festë gjigande.