HOROSKOPI DHE VIPAT/ Bleona Qerreti, një “Dem” seksi dhe e etur për SUKSES (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Bleona Qerreti, një “Dem” seksi dhe e etur për SUKSES (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Bleona Qerreti, një “Dem” seksi dhe e etur për SUKSES (FOTO)

Bleona Qerreti është një nga këngëtaret shqiptare mjaft të talentuara dhe që ka arritur një sukses të madh në karrierën e saj muzikore jashtë kufijve të Shqipërisë.

Në horoskop ajo i takon shenjës së “Demit” dhe padyshim që është një përfaqësuese e denjë e tij.

“Demi” e do luksin dhe familjen ndaj nuk është aspak çudi që  ky tipar të plotësohet nga Bleona pa asnjë dyshim.

View this post on Instagram

#oscars2019 ❣️

A post shared by Bleona (@bleona) on

View this post on Instagram

Dear Santa …. I really tried…. #merryxmas

A post shared by Bleona (@bleona) on

Gjithashtu për “Demat” thuhet se janë mjaft këmbëngulës e të etur për sukses. Ky tipar i përshtatet plotësisht asaj! Ajo ka arritur të dali “jashtë kornizave” duke arritur një sukses të madh edhe jashtë kufinjve dhe në çdo dalje të saj publike vihet re një dëshirë e shfrenuar për tu arritur akoma edhe më shumë në karrierë.

Ndër të tjera, demi nuk ka frikë dhe është mjaft argëtues edhe pse ndonjëherë… e humbet fare!

Më poshtë, Bleona e nxehur me aktorin e njohur Rezart Veleshnjen për imitimin që ai i bëri:

/AlpeNews.al