NUK KISHTE NDODHUR KURRË/ Lori Hoxha pozon me bikini dhe nxjerrë “zogun” sheshit (FOTO) – AlpeGossip
NUK KISHTE NDODHUR KURRË/  Lori Hoxha pozon me bikini dhe nxjerrë “zogun” sheshit (FOTO)

NUK KISHTE NDODHUR KURRË/ Lori Hoxha pozon me bikini dhe nxjerrë “zogun” sheshit (FOTO)

Pasi u rikthye në rrjetet sociale duket se Lori e ka marrë shumë seriozisht postimet “hot”. E shohim gjtihmonë me veshje të shtrenjat dhe të kuruar deri në detaje mirëpo kësaj here lori na ka befasuar.

Ajo ndodhet me pushimet ku ka zgjehdur të amrrë disa rreze dielli  dhe ditën e sotme ka publikuar një foto ku shihet pa make up dhe me një palë mini bikini.

Lori dallohet për pozat seksi dhe veshjet e bukura por për herë të parë ajo tregon më shumë seç duhet dhe nuk duam të mendojm se po bën xheloz Visin.