EDHE KUNATA? Zbulohet detaji i veçantë për Anita Haradinaj dhe motrën e saj (FOTO) – AlpeGossip
EDHE KUNATA? Zbulohet detaji i veçantë për Anita Haradinaj dhe motrën e saj (FOTO)

EDHE KUNATA? Zbulohet detaji i veçantë për Anita Haradinaj dhe motrën e saj (FOTO)

Anita dhe Ramush Haradinaj janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it. Ata njihen për pozitivitetin dhe dashurinë që përcjellin, por edhe për statusin e rëndësishëm që kanë në Kosovë, pasi Ramushi është kryeministri i vendit.

Anitën e kemi parë goxha aktive në profilet në ‘Instagram’, pasi shpesh publikon detaje nga jeta private, herë krah familjes dhe në raste të tjera krah të afërmve.

Mbase shumë nga ju nuk e dinë, por Anita, bashkëshortja e Ramushit dhe motra e saj Lola janë edhe kunata. Ato janë martuar me dy vëllezër, me një diferencë prej 4 vitesh. Secila prej motrave ka krijuar familjen përkatëse, por ky status vetëm sa i ka bërë më të afërta.

Pjesë interesante është edhe fakti që fëmijët e Lolës dhe Anitës janë edhe fëmijë tezesh dhe fëmijë xhaxhallarësh me njëri-tjetrin