NUK KA VESHUR TË BRENDSHME/ Iva Aliko tregon “piercing” në gjoks (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA VESHUR TË BRENDSHME/ Iva Aliko tregon “piercing” në gjoks (FOTO)

NUK KA VESHUR TË BRENDSHME/ Iva Aliko tregon “piercing” në gjoks (FOTO)

Është një nga vajzat më të përfolura të showbizz-it, kjo edhe pasi gëzon disa asete për të cilat jo vetëm meshkujt i adhurojnë por ndoshta edhe femrat xhelozohen.

Ajo nuk e ka aspak problem të ekspozojë shumë lëkurë në fotot e saj dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë herë.

Iva Aliko ka publikuar një foto mjaft seksi në profilin e saj në Instagram, ku tregon linjat e saj trupore, por mbase n aka treguar se ka bërë piercing në gjoks.

Në këtë foto Iva duket se nuk ka veshur fare të brendshme, kështu ka ‘çmendur’ të gjithë fansat që e ndjekin.