U komentua si një lidhje që nuk njeh ”as komb as moshë”, por ja çfarë mendon familja e Adelinës për biznesmenin (FOTO) – AlpeGossip
U komentua si një lidhje që nuk njeh ”as komb as moshë”, por ja çfarë mendon familja e Adelinës për biznesmenin (FOTO)

U komentua si një lidhje që nuk njeh ”as komb as moshë”, por ja çfarë mendon familja e Adelinës për biznesmenin (FOTO)

Martesa e Adelinës me biznesmenin maqedonas Markov, ka qenë një ndër temat më të komentuara në showbizin shqiptar, padyshim martesa e menjëhershme, luksi që e rrethon thuajse në çdo foto që poston në rrjetet sociale, na kanë bërë të mendojmë se këngëtarja po jeton si “princeshë e llastuar”.

Siç e thash edhe më sipër, Adelina është mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh herë ka ndarë me fansat e saj, momentet më të bukura, duke filluar me martesën, shtëpinë luksoze, dhe me lajmin e shtatzënisë.

Para disa muajsh, martesa e saj me biznesmenin maqedonas u komentua shumë negativisht nga komentuesit e saj në rrjetet sociale. “Një lidhje që nuk njeh as komb e as moshë”, kështu u komentua kjo lidhje nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Ndërkohë që të gjithë po prisnim një koment nga familjarët e këngëtares, ata kanë postuar një foto sa 1000 fjalë.

Me anë të disa fotove të siguruara nga “Prive”, duket qartë se prindërit e këngëtares janë shumë të kënaqur, kjo gjë vërehet qartë edhe nga buzëqeshja që ata kanë në fytyrë.