Vajzat kapen për flokësh në mes të Vlorës, kalimtarët: A të q**sha robt m’u në p*** (VIDEO) – AlpeGossip
Vajzat kapen për flokësh në mes të Vlorës, kalimtarët: A të q**sha robt m’u në p*** (VIDEO)

Vajzat kapen për flokësh në mes të Vlorës, kalimtarët: A të q**sha robt m’u në p*** (VIDEO)

Ngjarjet e çuditshme janë ato që zaptojnë më shumti aktualitetin në vendin tonë, ku pasi një burrë sot rrahu një shofere në Tiranë, një tjetër video po me sherr rruge vjen nga Vlora.
Por, me ndryshimin që këtë herë zihen për flokësh 3 femra.

Mbrëmjen vonë në zonën e pallateve “Aleksandria” të qytetit bregdetar janë filmuar nga kalimtarët 2 vajza që sulmojnë një grua, duke e qëlluar me shqelma dhe duke e kapur për flokësh.

Arsyeja e sherrit nuk dihet, por me siguri është për ndonjë gjë banale siç ndodh rëndom në Shqipëri.

Është e vështirë ta emërtosh një skenë të tillë, por padyshim që është e shëmtuar, çfarë mund t’i thotë një prind fëmijës së tij nëse fëmija e pyet se pse po zihen femrat? Argumentet janë të cunguar në këtë “shfaqje”…

Video e dërguar për JOQ.al, të cilën djali e komenton: A të q*fsha robt m’u në pi**!