“MY OH MY”/ Moderatorja shqiptare e sportit nuk i lë vend imagjinatës me bikini minimalist (FOTO) – AlpeGossip
“MY OH MY”/ Moderatorja shqiptare e sportit nuk i lë vend imagjinatës me bikini minimalist (FOTO)

“MY OH MY”/ Moderatorja shqiptare e sportit nuk i lë vend imagjinatës me bikini minimalist (FOTO)

Lei Kraja është një nga moderatoret më simpatike të ekranit, duke qenë se edhe hapat e parë në karrierë ajo i ka hedhur në modeling.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga edhe ndan me ndjekësit  foto dhe video nga jeta e saj private dhe profesionale.

Së fundmi  ajo ka publikuar  një foto shumë të ‘nxehtë’ e seksi duke e ndarë kështu edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

E ulur pranë një pishine dhe e veshur me një palë bikini të kuqe flakë, e mjaftë minimaliste, Lei nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës me këtë super foto.

Ndërsa krahas fotos Lei shkruan: -“My oh my”, teksa ju referohet  personave që e kanë ndihmuar për të realizuar këtë foto.