ME RROBABANJO/ Baby G çmend ish-të dashurin reper me pozat provokuese (FOTO) – AlpeGossip
ME RROBABANJO/ Baby G çmend ish-të dashurin reper me pozat provokuese (FOTO)

ME RROBABANJO/ Baby G çmend ish-të dashurin reper me pozat provokuese (FOTO)

Jeta private e Baby G ka qenë shumë e komentuar që kur këngëtares iu zbulua lidhja me reperin Lim Hoti. Dyshja preferuan që lidhjen ta mbanin të fshehtë, por jo për shumë gjatë pasi fotot ku shfaqeshin bashkë i nxorrën zbuluar.

Megjithatë Baby G dhe Limi i dhanë fund lidhjes këtë verë dhe ndarja e tyre u komentua shumë në media. Pas ndarjes, Baby G po fokusohet tek karriera e po punon për këngë të reja.

Së fundmi këngëtarja ka tërhequr shumë vëmendjen me disa postime gjatë qëndrimit të saj në Prishtinë. Baby G shfaqet me rrobabanjo rozë dhe robdeshambër teksa merr poza.

Menjëherë këto postime janë komentuar si provokim ndaj ish-të dashurit.