PAPARAZZI/ Manjola Nallbani shijon kafen e mëngjesit me të bijën, duket më në formë se kurrë (FOTO) - AlpeGossip
PAPARAZZI/ Manjola Nallbani shijon kafen e mëngjesit me të bijën, duket më në formë se kurrë (FOTO)

PAPARAZZI/ Manjola Nallbani shijon kafen e mëngjesit me të bijën, duket më në formë se kurrë (FOTO)

Manjola Nallbani është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive në Instagram ku gjatë gjithë kohës poston foto e video si nga jeta e saj personale ashtu dhe nga ajo profesionale.

Dy ditë më parë Manjola u pa duke kaluar në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, së bashku me vajzën e saj. E veshur me të zeza dhe e kombinuar me një çantë bojqielli dhe taka ngjyrë blu me disa motive, Manjola dukej në super formë.

Ne ju kujtojmë se vetëm një ditë më parë, Manjola publikoi në kanalin e saj në You Tube këngën ”Përse të dua” e cila është pëlqyer shumë nga fansat e saj. /AlpeGossip.al