TË BËRTITURA DHE TË SHARA/ Niko Komani bllokohet në ashensor (VIDEO) – AlpeGossip
TË BËRTITURA DHE TË SHARA/ Niko Komani bllokohet në ashensor (VIDEO)

TË BËRTITURA DHE TË SHARA/ Niko Komani bllokohet në ashensor (VIDEO)

Një detaj që nuk e dinit për stilistin e njohur të VIP-ave, Niko Komanin është fakti që ai është klaustrofobik. Për këtë arsye “Thumb on”, i kanë bërë Nikos një kamerë të fshehtë që e ka tmerruar stilistin.

Kur Niko ka hyrë në ashensor, gazetari Ronaldo Sharka ka fikur dritat dhe ashensori ka ngecur. Niko dëgjohet duke thirrur gazetarin ndërsa ky i fundit i thotë se do i këndojë një këngë.

“Po hape, hape, qendër tregtare ****”, thotë Niko me nerva. Ndiqni videon.