DJALI I DR. FLORIT FESTON DITËLINDJEN/ Landi i bën urimin më emocionues: Mbaj mend që… (FOTO) – AlpeGossip
DJALI I DR. FLORIT FESTON DITËLINDJEN/ Landi i bën urimin më emocionues: Mbaj mend që… (FOTO)

DJALI I DR. FLORIT FESTON DITËLINDJEN/ Landi i bën urimin më emocionues: Mbaj mend që… (FOTO)

Djali i këngëtarit shumë të dashur e që prej vitesh i mungon publikut, Dr. Florit, Danieli feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk mungoi një urim nga Landi, i cili gjatë këtyre viteve ka treguar një kujdes të veçantë për dy fëmijët e Florit.

Landi publikoi foto të Danit i cili mbushi 6-vjeç, teksa shkroi një urim shumë të veçantë.

“Dje. Sot. PËRGJITHMONË!
Gëzuar Dani!
Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është!
VETËM Zoti është gjykatësi yt!”, shkroi Landi.