‘’Kur do të bësh si pjeshk’’, o mami ça dhimbje, aktorja shqiptare dëmton…(VIDEO) – AlpeGossip
‘’Kur do të bësh si pjeshk’’, o mami ça dhimbje, aktorja shqiptare dëmton…(VIDEO)

‘’Kur do të bësh si pjeshk’’, o mami ça dhimbje, aktorja shqiptare dëmton…(VIDEO)

Me siguri të gjithëve ju ka ndodhur që në momente gëzimi kur jeni të eksaltuar t’ju ketë ndodhur një e papritur dhe të dëmtoni ndonjë pjesë të trupit.

Ky fenomen i ka ndodhur edhe aktores Ana Lika e cila mesa duket duke ja kaluar mirë me shoqet e saj teksa në një moment është goditur diku dhe ka dëmtuar gjurin e saj.

Këtë e ka treguar vetë aktorja me një video të postuar në Instastory ndërsa e ka shoqëruar me komentin: “Kur do të bësh si pjeshk”.

Të shkuara Ana! Shpresojmë të jesh mirë…